Susisiekite su mumis

Pavadinimas: "Car Care", UAB
El. p.: info@tyraplovykla.lt
Įmonės kodas: 302426418
Adresas: Ogmios miestas, Ūkio kiemas 3, Verkių g. 29, Vilnius
Tel./faks.: 8 (5)274 1381


Paslaugos


Už visureigius, minivenus ir mikroautobusus imamas papildomas 0.60 Eur mokestis. Norint juos tinkamai nuplauti reikia daugiau laiko ir plovimo priemonių. Ačių už Jūsų supratingumą. 


Papildomos paslaugos:

Guminių ir veliūrinių automobilio kilimėlių cheminis valymas

1 vnt. guminio kilimėlio valymas - 0.60 Eur, 1 vnt. veliūrinio kilimėlio valymas - 1.20 Eur.

Kilimėlių valymui naudojame pažangiausios technologijos Pietų Korėjos gamintojų CWD cheminio valymo mašiną. Ji greitai išvalo, išplauna bei nusausina tiek guminius, tiek veliūrinius automobilio salono kilimėlius, pašalina ne tik smėlio bei purvo daleles, bet ir dėmes, atsiradusias nuo maisto, kitus nešvarumus.

Guminių automobilio tarpinių sutepimas nuo užšąlimo

kaina - 1.50 Eur

Kodėl automobilio durelių tarpines rekomenduojame tepti nuo užšalimo kartą į mėnesį:

 Kiekviena automobilio durelių tarpinė yra sutepama specialiu silikono pagrindu pagamintu skysčiu, kuris išdžiuvęs pavirsta vandenį atstumiančia plėvele. Šaltu metu vanduo, patekęs ant tarpinių su jomis nesulimpa, taigi, užšalęs nebetrukdo atidarinėti durų, kapoto ar bagažinės, pačios tarpinės tuo pačiu nebedraskomos bei tarnauja ilgiau. Dažnai darinėjant dureles apsauginis sluoksnis visdėlto nusidėvi, todėl rekomenduojama jį atnaujinti bent kartą per mėnesį.

Savitarnos dulkių siurbliai

žetono kaina - 1.50 Eur

Galingi bei patogūs dulkių siurbliai leis Jums greitai ir efektyviai išsisiurbti iš automobilio smulkias šiukšles, smėlį bei purvą. Vieno žetono leidžiama siurbimo trukmė - 8 min.

 


DĖMESIO! Prieš naudodamiesi mūsų paslaugomis būtinai susipažinkite su naudojimosi instrukcijomis: http://tyraplovykla.lt/naudojimosi-instrukcijos

 

TYRA tekstilinėje automobilių plovykloje iš anksto registruotis nereikia!


"Car Care", UAB ©, 2019   El. paštas: info@tyraplovykla.lt   Sprendimas: Ringo Group